AWH24G-0232-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH24G-0232-T-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AWH24G-0232-T-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN HEADER 24POS VERT LONG GOLD
Dataark: AWH24G-0232-T-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for AWH24G-0232-T-R
Varenummer AWH24G-0232-T-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN HEADER 24POS VERT LONG GOLD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6649 pcs Datablad AWH24G-0232-T-R.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Solder
Stil Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Serie - Rækkevidde - parring 0.100" (2.54mm)
Pitch - Parring 0.100" (2.54mm) Emballage Tray
Samlet kontaktlængde - Andre navne HVL24H
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Antal rækker 2
Antal positioner indlæst All Antal positioner 24
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Parret Stacking Heights -
Isolationshøjde 0.669" (17.00mm) Isolationsfarve Gray
Ingress Protection - Funktioner Keying Slot
Fastgørelsestype Latch Lock/Eject Hooks, Long Detaljeret beskrivelse Connector Header Through Hole 24 position 0.100" (2.54mm)
Nuværende vurdering 3A Kontakt type Male Pin
Kontakt form Square Kontaktmateriale Brass
Kontakt Længde - Post 0.130" (3.30mm) Kontakt Længde - Parring -