96FD25-S032-PLG1
AdvantechAdvantech
Advantech
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 96FD25-S032-PLG1
Producent / Mærke: Advantech
Produkt beskrivelse SSD 32GB 2.5" MLC SATA III
Dataark: 96FD25-S032-PLG1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for 96FD25-S032-PLG1
Varenummer 96FD25-S032-PLG1 Fabrikant Advantech
Beskrivelse SSD 32GB 2.5" MLC SATA III Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1861 pcs Datablad 96FD25-S032-PLG1.pdf
Vægt 2.68 oz (76g) Spænding - Supply -
Type SATA III Hastighed - Skriv -
Hastighed - læs - Størrelse / Dimension 100.0mm x 70.00mm x 7.00mm
Serie - Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hukommelsestype FLASH - NAND (MLC)
Hukommelsesstørrelse 32GB Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 2.5" Detaljeret beskrivelse Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5"