EP3SE80F1152C3
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SE80F1152C3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP3SE80F1152C3
Producent / Mærke: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Produkt beskrivelse IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Dataark: 1.EP3SE80F1152C3.pdf2.EP3SE80F1152C3.pdf3.EP3SE80F1152C3.pdf4.EP3SE80F1152C3.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 38 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 38 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
24 pcs
  • Besked
Specifikationer for EP3SE80F1152C3
Varenummer EP3SE80F1152C3 Fabrikant Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Beskrivelse IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Supply 0.86 V ~ 1.15 V Samlet RAM-bit 6843392
Leverandør Device Package 1152-FBGA (35x35) Serie Stratix® III E
Pakke / tilfælde 1152-BBGA, FCBGA Driftstemperatur 0°C ~ 85°C (TJ)