EP3SL150F1152C2
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL150F1152C2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP3SL150F1152C2
Producent / Mærke: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Produkt beskrivelse IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Dataark: 1.EP3SL150F1152C2.pdf2.EP3SL150F1152C2.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 21 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 21 pcs
  • Besked
Specifikationer for EP3SL150F1152C2
Varenummer EP3SL150F1152C2 Fabrikant Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Beskrivelse IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21 pcs Datablad 1.EP3SL150F1152C2.pdf2.EP3SL150F1152C2.pdf
Spænding - Supply 0.86 V ~ 1.15 V Samlet RAM-bit 6543360
Leverandør Device Package 1152-FBGA (35x35) Serie Stratix® III L
Pakke / tilfælde 1152-BBGA, FCBGA Driftstemperatur 0°C ~ 85°C (TJ)