EP4CE115F23C7
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP4CE115F23C7
Producent / Mærke: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Produkt beskrivelse IC FPGA 280 I/O 484FBGA
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 190 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 190 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
60 pcs
  • Besked
Specifikationer for EP4CE115F23C7
Varenummer EP4CE115F23C7 Fabrikant Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Beskrivelse IC FPGA 280 I/O 484FBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Supply 1.15 V ~ 1.25 V Samlet RAM-bit 3981312
Leverandør Device Package 484-FBGA (23x23) Serie Cyclone® IV E
Pakke / tilfælde 484-BGA Driftstemperatur 0°C ~ 85°C (TJ)