30LVQ10XZ1A-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 30LVQ10XZ1A-R
Producent / Mærke: Angstrohm / Vishay
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 400VAC NP0 RADIAL
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 30LVQ10XZ1A-R
Varenummer 30LVQ10XZ1A-R Fabrikant Angstrohm / Vishay
Beskrivelse CAP CER 10PF 400VAC NP0 RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 274503 pcs Datablad
Spændingsvurdering 400VAC Tolerance ±10%
Tykkelse (Max) - Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.331" Dia (8.40mm) Serie Cera-Mite 30LV
Vurderinger X1, Y2 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Disc Driftstemperatur -30°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Blyafstand 0.252" (6.40mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.457" (11.60mm)
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc kapacitans 10pF