SA160EEA
Apex MicrotechnologyApex Microtechnology
Apex Microtechnology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SA160EEA
Producent / Mærke: Apex Microtechnology
Produkt beskrivelse IC AMP PWM 80V 14A 12SIP
Dataark: SA160EEA.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 305 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for SA160EEA
Varenummer SA160EEA Fabrikant Apex Microtechnology
Beskrivelse IC AMP PWM 80V 14A 12SIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 305 pcs Datablad SA160EEA.pdf
Spænding - Supply 9.5 V ~ 15 V Spænding - Belastning 80V (Max)
Teknologi Power MOSFET Leverandør Device Package 12-SIP
Serie - Rds On (Typ) 140 mOhm LS + HS
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 12-SIP
Output Configuration Half Bridge (2) Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Belastningstype Inductive Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade PWM Funktioner Internal Oscillators
Nuværende - Peak Output 20A Nuværende - Output / Channel 14A
Applikationer DC Motors, General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SA160DPA
SA160DPA
producenter: Apex Microtechnology
Beskrivelse: IC BRIDGE DRVR ANLG/PWM 12SIP DP
På lager: 349 pcs
Hent: SA160DPA.pdf
RFQ
SA16A
SA16A
producenter: Fairchild/ON Semiconductor
Beskrivelse: TVS DIODE 16VWM 26VC DO15
På lager: 3530 pcs
Hent: SA16A.pdf
RFQ
SA16A A0G
SA16A A0G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: TVS DIODE 16V 26V DO204AC
På lager: 791480 pcs
Hent: SA16A A0G.pdf
SA160CHE3/54
SA160CHE3/54
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 160V 257V DO204AC
Hent: SA160CHE3/54.pdf
SA160CAHR0G
SA160CAHR0G
Beskrivelse: TVS DIODE 160V 259V DO204AC
Hent: SA160CAHR0G.pdf
producenter: Littelfuse Inc.
Beskrivelse: TVS DIODE 16VWM 26VC DO204AC
Hent: SA16A.pdf
SA160EE
SA160EE
Beskrivelse: IC AMP PWM 80V 10A 12-SIP EE