ABC60-3003G
BelBel
ABC60-3003G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ABC60-3003G
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 3.3V 5.2V -12.8V
Dataark: ABC60-3003G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
32 pcs
  • Besked
Specifikationer for ABC60-3003G
Varenummer ABC60-3003G Fabrikant Bel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 3.3V 5.2V -12.8V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1790 pcs Datablad ABC60-3003G.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -12.8V
Spænding - Output 2 5.2V Spænding - Output 1 3.3V
Spænding - Isolering 4.242kV Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serie ABC60 Power (Watts) 60W
Andre navne 179-2739
ABC60-3003G-ND
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 3 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet Yes
Effektivitet 85% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 3 Output 3.3V 5.2V -12.8V 8A, 3A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 8A, 3A, 500mA Godkendelser CE