ABC75-1024L
BelBel
ABC75-1024L Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ABC75-1024L
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 75W
Dataark: ABC75-1024L.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for ABC75-1024L
Varenummer ABC75-1024L Fabrikant Bel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 75W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2465 pcs Datablad ABC75-1024L.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 1.00" H (76.2mm x 50.8mm x 25.4mm)
Serie ABC75 Power (Watts) 75W
Andre navne 179-2870 Driftstemperatur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 91% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.12A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 3.12A Godkendelser CE