DAE15STII
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAE15STII
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DSUB 15 F SOD CLIN G TIN TIN
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAE15STII
Varenummer DAE15STII Fabrikant Bel
Beskrivelse DSUB 15 F SOD CLIN G TIN TIN Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9457 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Tin Plated Serie BASIC® D
Emballage - Andre navne CDAE15STII
Driftstemperatur -65°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polyester, Glass Filled Flange Feature Cable Side (4-40)
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 5A Kontakt type Signal