DAMMY15P
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMMY15P
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DSUB 15 M SOD D FLOA G50 ZIN
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMMY15P
Varenummer DAMMY15P Fabrikant Bel
Mængde Tilgængelig 3532 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning - Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 1
Emballage - Andre navne CDAMMY15P
Driftstemperatur -65°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flange Feature -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Brass Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub
Farve Green Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMMY11W1SP
DAMMY11W1SP
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
På lager: 2873 pcs
Hent:
RFQ
DAMMY-3W3S-A101
DAMMY-3W3S-A101
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN DSUB RCPT 3W3 HSG
På lager: 4626 pcs
Hent: DAMMY-3W3S-A101.pdf
RFQ
DAMMY15PR
DAMMY15PR
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER