DAR15STII
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAR15STII
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DSUB 15 F SOD R FLOA G TIN Z
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAR15STII
Varenummer DAR15STII Fabrikant Bel
Beskrivelse DSUB 15 F SOD R FLOA G TIN Z Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9150 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning - Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut - Serie -
Emballage - Andre navne CDAR15STII
Driftstemperatur - Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Boligmateriale - Flange Feature -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering - Kontakt type Signal
Kontaktmateriale - Kontaktformular -
Kontakt Afslut tykkelse - Kontakt Afslut -
Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets Connector Style D-Sub
Farve - Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAR70510F
DAR70510F
producenter: Cynergy3
Beskrivelse: RELAY REED SPST-NO 3A 5V
På lager: 2317 pcs
Hent: DAR70510F.pdf
RFQ
DAR70510FU
DAR70510FU
producenter: Cynergy3
På lager: 1584 pcs
Hent: DAR70510FU.pdf
RFQ
DAR15S
DAR15S
producenter: Bel
Beskrivelse: DSUB 15 F SOD R FLOA G ZIN