DBE25PII
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DBE25PII
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DSUB 25 M SOD CLIN TIN G ZIN
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBE25PII
Varenummer DBE25PII Fabrikant Bel
Mængde Tilgængelig 6223 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie BASIC® D
Emballage - Andre navne CDBE25PII
Driftstemperatur -65°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polyester, Glass Filled Flange Feature Cable Side (4-40)
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 5A Kontakt type Signal