DBMM25PM
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DBMM25PM
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DSUB 25 M PCB STR G50 ZINC
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMM25PM
Varenummer DBMM25PM Fabrikant Bel
Mængde Tilgængelig 2332 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning - Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 1
Emballage - Andre navne CDBMM25PM
Driftstemperatur -65°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flange Feature -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 5A Kontakt type Signal