DBUE25ST
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DBUE25ST
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DSUB 25 F CRIMP CLIN G30 TIN
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBUE25ST
Varenummer DBUE25ST Fabrikant Bel
Beskrivelse DSUB 25 F CRIMP CLIN G30 TIN Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3863 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Steel, Tin Plated Serie D*U
Emballage - Andre navne CDBUE25ST
Driftstemperatur -65°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Flange Feature Cable Side (4-40)
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 5A Kontakt type Signal