DCMA37ST
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DCMA37ST
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DSUB 37 F CRIMP G30 TIN
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for DCMA37ST
Varenummer DCMA37ST Fabrikant Bel
Beskrivelse DSUB 37 F CRIMP G30 TIN Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1435 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Shell Materiale, Afslut Steel, Tin Plated Serie 3
Emballage - Andre navne CDCMA37ST
Driftstemperatur -65°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 37 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 5A Kontakt type Signal