PLP75-1012G
BelBel
PLP75-1012G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PLP75-1012G
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 75W
Dataark: PLP75-1012G.pdf
  • Besked
Specifikationer for PLP75-1012G
Varenummer PLP75-1012G Fabrikant Bel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 75W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4418 pcs Datablad PLP75-1012G.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 4.242kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Serie PLP75 Power (Watts) 75W
Andre navne 179-2286 Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet Yes
Effektivitet 80% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.4A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 5.4A Godkendelser CE