SC104-331
BelBel
SC104-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC104-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM
Dataark: SC104-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC104-331
Varenummer SC104-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 311768 pcs Datablad SC104-331.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
Afskærmning Unshielded Serie SC104
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.169" (4.30mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Unshielded Inductor 640mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max Nuværende vurdering 640mA
Nuværende - Mætning 420mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SC104-391
SC104-391
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 520MA 1.245 OHM
På lager: 359698 pcs
Hent: SC104-391.pdf
RFQ
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 900MA 621 MOHM
På lager: 383572 pcs
Hent: SC104-181.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 1.82A 120 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 840MA 721 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 1.68A 151 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 430MA 1.904 OHM
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 740MA 949 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 2.05A 100 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 460MA 1.526 OHM
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 2.3A 88 MOHM SMD
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 1.4A 199 MOHM SMD
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 1.5A 170 MOHM SMD