SC108-331
BelBel
SC108-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC108-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 900MA 600 MOHM
Dataark: SC108-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
400 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC108-331
Varenummer SC108-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 900MA 600 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 165691 pcs Datablad SC108-331.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
Afskærmning Unshielded Serie SC108
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.327" (8.30mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 600 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 600 mOhm Max Nuværende vurdering 900mA
Nuværende - Mætning 900mA
Relaterede produkter
SC108-220
SC108-220
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 3.4A 60 MOHM SMD
På lager: 172075 pcs
Hent: SC108-220.pdf
RFQ
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 3.2A 80 MOHM SMD
På lager: 197357 pcs
Hent: SC108-330.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 2.6A 110 MOHM SMD
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 3.3A 70 MOHM SMD
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 930MA 550 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 730MA 1.04 OHM
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 1.14A 440 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 750MA 880 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 2.9A 90 MOHM SMD
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 800MA 670 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 1.32A 420 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 2.4A 120 MOHM SMD