SC32B-331
BelBel
SC32B-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC32B-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 180MA 7 OHM SMD
Dataark: SC32B-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC32B-331
Varenummer SC32B-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 180MA 7 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 219226 pcs Datablad SC32B-331.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.161" L x 0.157" W (4.10mm x 4.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie SC32B
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 7 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 7 Ohm Max Nuværende vurdering 180mA
Nuværende - Mætning 125mA
Relaterede produkter
SC32B-680
SC32B-680
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 400MA 1.45 OHM
På lager: 198391 pcs
Hent: SC32B-680.pdf
RFQ
SC32B-220
SC32B-220
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 740MA 470 MOHM
På lager: 231580 pcs
Hent: SC32B-220.pdf
RFQ
SC32B-820
SC32B-820
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 360MA 1.85 OHM
Hent: SC32B-820.pdf
SC32B-470
SC32B-470
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 450MA 970 MOHM
Hent: SC32B-470.pdf
SC32B-560
SC32B-560
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 430MA 1.25 OHM
Hent: SC32B-560.pdf
SC32B-221
SC32B-221
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 210MA 4.5 OHM
Hent: SC32B-221.pdf
SC32B-270
SC32B-270
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 680MA 660 MOHM
Hent: SC32B-270.pdf
SC32B-271
SC32B-271
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 200MA 6 OHM SMD
Hent: SC32B-271.pdf
SC32B-181
SC32B-181
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 230MA 3.9 OHM
Hent: SC32B-181.pdf
SC32B-390
SC32B-390
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 500MA 850 MOHM
Hent: SC32B-390.pdf
SC32B-391
SC32B-391
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 170MA 7.8 OHM
Hent: SC32B-391.pdf
SC32B-330
SC32B-330
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 580MA 760 MOHM