SC3340F-331
BelBel
SC3340F-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC3340F-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 1A 700 MOHM SMD
Dataark: SC3340F-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC3340F-331
Varenummer SC3340F-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 1A 700 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 155514 pcs Datablad SC3340F-331.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
Afskærmning Unshielded Serie SC3340F
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.450" (11.43mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 700 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 700 mOhm Max Nuværende vurdering 1A
Nuværende - Mætning 1.2A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SC3340F-680
SC3340F-680
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 2.1A 170 MOHM SMD
På lager: 158152 pcs
Hent: SC3340F-680.pdf
RFQ
SC3340F-471
SC3340F-471
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 710MA 1.1 OHM
På lager: 159094 pcs
Hent: SC3340F-471.pdf
RFQ
SC3340F-221
SC3340F-221
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 1.2A 440 MOHM
Hent: SC3340F-221.pdf
SC3340F-1R5
SC3340F-1R5
Beskrivelse: FIXED IND 1.5UH 13.5A 11 MOHM
Hent: SC3340F-1R5.pdf
SC3340F-330
SC3340F-330
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 3.3A 80 MOHM SMD
Hent: SC3340F-330.pdf
SC3340F-151
SC3340F-151
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 1.5A 340 MOHM
Hent: SC3340F-151.pdf
SC3340F-2R2
SC3340F-2R2
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 11.5A 15 MOHM
Hent: SC3340F-2R2.pdf
SC3340F-3R3
SC3340F-3R3
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 10.5A 12 MOHM
Hent: SC3340F-3R3.pdf
SC3340F-220
SC3340F-220
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 3.8A 66 MOHM SMD
Hent: SC3340F-220.pdf
SC3340F-681
SC3340F-681
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 640MA 1.2 OHM
Hent: SC3340F-681.pdf
SC3340F-4R7
SC3340F-4R7
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 8.5A 25 MOHM SMD
Hent: SC3340F-4R7.pdf
SC3340F-470
SC3340F-470
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 2.8A 110 MOHM SMD