SC3DF-120
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC3DF-120
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 1A 350 MOHM SMD
Dataark: SC3DF-120.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC3DF-120
Varenummer SC3DF-120 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 12UH 1A 350 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 322701 pcs Datablad SC3DF-120.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie SC3DF
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 12µH Højde - Siddende (Max) 0.122" (3.10mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 350 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 350 mOhm Max Nuværende vurdering 1A
Nuværende - Mætning 590mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SC3BK4F
SC3BK4F
producenter: Semtech
Beskrivelse: BRIDGE RECT 11A 400V
På lager: 277 pcs
Hent: SC3BK4F.pdf
RFQ
SC3BK6
SC3BK6
producenter: Semtech
Beskrivelse: BRIDGE RECT 13A 600V
På lager: 260 pcs
Hent: SC3BK6.pdf
RFQ
SC3DF-121
SC3DF-121
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 360MA 3.5 OHM
På lager: 332465 pcs
Hent: SC3DF-121.pdf
SC3DF-1R0
SC3DF-1R0
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
På lager: 255220 pcs
Hent: SC3DF-1R0.pdf
SC3BK4
SC3BK4
Beskrivelse: BRIDGE RECT 13A 400V
På lager: 330 pcs
Hent: SC3BK4.pdf
SC3DF-180
SC3DF-180
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 880MA 450 MOHM
Hent: SC3DF-180.pdf
SC3DF-100
SC3DF-100
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 1.1A 330 MOHM SMD
Hent: SC3DF-100.pdf
SC3DF-151
SC3DF-151
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 330MA 4.13 OHM
Hent: SC3DF-151.pdf
SC3DF-181
SC3DF-181
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM
Hent: SC3DF-181.pdf
SC3DF-150
SC3DF-150
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 920MA 400 MOHM
Hent: SC3DF-150.pdf
SC3BK2F
SC3BK2F
Beskrivelse: BRIDGE RECT 11A 200V
På lager: 286 pcs
Hent: SC3BK2F.pdf
SC3DF-101
SC3DF-101
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 400MA 2.64 OHM