SC3DM-681
BelBel
SC3DM-681 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC3DM-681
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 350MA 2.5 OHM
Dataark: SC3DM-681.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC3DM-681
Varenummer SC3DM-681 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 680UH 350MA 2.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 143586 pcs Datablad SC3DM-681.pdf
Type - Tolerance ±30%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Afskærmning Shielded Serie SC3DM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 680µH Højde - Siddende (Max) 0.122" (3.10mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 680µH Shielded Inductor 350mA 2.5 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2.5 Ohm Max Nuværende vurdering 350mA
Nuværende - Mætning 11mA
Relaterede produkter
SC3DM-222
SC3DM-222
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 2.2MH 170MA 9.2 OHM
På lager: 122212 pcs
Hent: SC3DM-222.pdf
RFQ
SC3DM-151
SC3DM-151
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 680MA 800 MOHM
På lager: 141733 pcs
Hent: SC3DM-151.pdf
RFQ
SC3DF-6R8
SC3DF-6R8
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM
Hent: SC3DF-6R8.pdf
SC3DM-152
SC3DM-152
Beskrivelse: FIXED IND 1.5MH 220MA 6 OHM SMD
Hent: SC3DM-152.pdf
SC3DM-101
SC3DM-101
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 800MA 650 MOHM
Hent: SC3DM-101.pdf
SC3DM-472
SC3DM-472
Beskrivelse: FIXED IND 4.7MH 120MA 18.1 OHM
Hent: SC3DM-472.pdf
SC3DM-102
SC3DM-102
Beskrivelse: FIXED IND 1MH 270MA 3.4 OHM SMD
Hent: SC3DM-102.pdf
SC3DM-332
SC3DM-332
Beskrivelse: FIXED IND 3.3MH 140MA 11.5 OHM
Hent: SC3DM-332.pdf
SC3DF-820
SC3DF-820
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 430MA 2.31 OHM
Hent: SC3DF-820.pdf
SC3DM-471
SC3DM-471
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 420MA 1.9 OHM
Hent: SC3DM-471.pdf
SC3DM-331
SC3DM-331
Beskrivelse: FIXED IND 330UH 500MA 1.3 OHM
Hent: SC3DM-331.pdf
SC3DM-221
SC3DM-221
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 600MA 1.1 OHM