SC5040F-331
BelBel
SC5040F-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC5040F-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 1.5A 450 MOHM
Dataark: SC5040F-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC5040F-331
Varenummer SC5040F-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 1.5A 450 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 97779 pcs Datablad SC5040F-331.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
Afskærmning Unshielded Serie SC5040F
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.450" (11.43mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 450 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 450 mOhm Max Nuværende vurdering 1.5A
Nuværende - Mætning 2.7A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SC5040F-471
SC5040F-471
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 1.2A 600 MOHM
På lager: 95831 pcs
Hent: SC5040F-471.pdf
RFQ
SC5040F-681
SC5040F-681
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 1A 890 MOHM SMD
På lager: 90826 pcs
Hent: SC5040F-681.pdf
RFQ
SC5040F-151
SC5040F-151
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 2.3A 216 MOHM
Hent: SC5040F-151.pdf
SC5040F-330
SC5040F-330
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 5A 51.2 MOHM SMD
Hent: SC5040F-330.pdf
SC5040F-221
SC5040F-221
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 1.8A 310 MOHM
Hent: SC5040F-221.pdf
SC5040F-5R6
SC5040F-5R6
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 12.5A 9.8 MOHM
Hent: SC5040F-5R6.pdf
SC5040F-220
SC5040F-220
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 6.5A 34.2 MOHM
Hent: SC5040F-220.pdf
SC5040F-470
SC5040F-470
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 4A 71.4 MOHM SMD
Hent: SC5040F-470.pdf
SC5040F-150
SC5040F-150
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 8A 23.5 MOHM SMD
Hent: SC5040F-150.pdf
SC5040F-101
SC5040F-101
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 2.8A 146 MOHM
Hent: SC5040F-101.pdf
SC5040F-4R7
SC5040F-4R7
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 14A 8.5 MOHM SMD
Hent: SC5040F-4R7.pdf
SC5040F-680
SC5040F-680
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 3.2A 100 MOHM SMD