SC511MF-2R2
BelBel
SC511MF-2R2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC511MF-2R2
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 2.2A 112 MOHM
Dataark: SC511MF-2R2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC511MF-2R2
Varenummer SC511MF-2R2 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 2.2A 112 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 309603 pcs Datablad SC511MF-2R2.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SC511MF
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.051" (1.30mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Inductor 2.2A 112 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 112 mOhm Max Nuværende vurdering 2.2A
Nuværende - Mætning 1.38A
Relaterede produkter
SC511MF-330
SC511MF-330
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 580MA 816 MOHM
På lager: 302978 pcs
Hent: SC511MF-330.pdf
RFQ
SC511MF-270
SC511MF-270
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 700MA 560 MOHM
På lager: 285997 pcs
Hent: SC511MF-270.pdf
RFQ
SC511MF-150
SC511MF-150
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 860MA 340 MOHM
Hent: SC511MF-150.pdf
SC511MF-560
SC511MF-560
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 420MA 1.32 OHM
Hent: SC511MF-560.pdf
SC511MF-1R5
SC511MF-1R5
Beskrivelse: FIXED IND 1.5UH 2.5A 70 MOHM SMD
Hent: SC511MF-1R5.pdf
SC511MF-3R3
SC511MF-3R3
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 1.8A 120 MOHM
Hent: SC511MF-3R3.pdf
SC511MF-220
SC511MF-220
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 760MA 475 MOHM
Hent: SC511MF-220.pdf
SC511MF-4R7
SC511MF-4R7
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 1.51A 140 MOHM
Hent: SC511MF-4R7.pdf
SC511MF-390
SC511MF-390
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 520MA 915 MOHM
Hent: SC511MF-390.pdf
SC511MF-180
SC511MF-180
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 800MA 420 MOHM
Hent: SC511MF-180.pdf
SC511MF-470
SC511MF-470
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 460MA 1.16 OHM
Hent: SC511MF-470.pdf
SC511MF-120
SC511MF-120
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 920MA 300 MOHM