SC52LC-2R2
BelBel
SC52LC-2R2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC52LC-2R2
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 3A 59 MOHM SMD
Dataark: SC52LC-2R2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC52LC-2R2
Varenummer SC52LC-2R2 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 3A 59 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 230976 pcs Datablad SC52LC-2R2.pdf
Type - Tolerance ±30%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Afskærmning Shielded Serie SC52LC
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Inductor 3A 59 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 59 mOhm Max Nuværende vurdering 3A
Nuværende - Mætning 1.63A
Relaterede produkter
SC52LC-6R8
SC52LC-6R8
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 1.6A 105 MOHM
På lager: 178641 pcs
Hent: SC52LC-6R8.pdf
RFQ
SC52LC-100
SC52LC-100
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 1.44A 150 MOHM
På lager: 198188 pcs
Hent: SC52LC-100.pdf
RFQ
SC52LC-4R7
SC52LC-4R7
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 1.78A 87 MOHM
Hent: SC52LC-4R7.pdf
SC52LC-101
SC52LC-101
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 380MA 1.65 OHM
Hent: SC52LC-101.pdf
SC52LC-470
SC52LC-470
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 600MA 730 MOHM
Hent: SC52LC-470.pdf
SC52LC-150
SC52LC-150
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 1.16A 230 MOHM
Hent: SC52LC-150.pdf
SC52LC-330
SC52LC-330
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 780MA 455 MOHM
Hent: SC52LC-330.pdf
SC52LC-680
SC52LC-680
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 480MA 1.13 OHM
Hent: SC52LC-680.pdf
SC52LC-2R5
SC52LC-2R5
Beskrivelse: FIXED IND 2.5UH 2.1A 73 MOHM SMD
Hent: SC52LC-2R5.pdf
SC52-R80
SC52-R80
Beskrivelse: FIXED IND 800NH 3.5A 29 MOHM SMD
Hent: SC52-R80.pdf
SC52LC-1R2
SC52LC-1R2
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 3.3A 44 MOHM SMD
Hent: SC52LC-1R2.pdf
SC52LC-220
SC52LC-220
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 980MA 320 MOHM