SC53FU-331
BelBel
SC53FU-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC53FU-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 250MA 4.3 OHM
Dataark: SC53FU-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC53FU-331
Varenummer SC53FU-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 250MA 4.3 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 261980 pcs Datablad SC53FU-331.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie SC53FU
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 4.3 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 4.3 Ohm Max Nuværende vurdering 250mA
Nuværende - Mætning 250mA
Relaterede produkter
SC53FU-390
SC53FU-390
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 740MA 500 MOHM
På lager: 218351 pcs
Hent: SC53FU-390.pdf
RFQ
SC53FU-270
SC53FU-270
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 880MA 350 MOHM
På lager: 259932 pcs
Hent: SC53FU-270.pdf
RFQ
SC53FU-391
SC53FU-391
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 230MA 4.8 OHM
Hent: SC53FU-391.pdf
SC53FU-4R7
SC53FU-4R7
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 2A 89 MOHM SMD
Hent: SC53FU-4R7.pdf
SC53FU-2R2
SC53FU-2R2
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 3.5A 51 MOHM SMD
Hent: SC53FU-2R2.pdf
SC53FU-471
SC53FU-471
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 200MA 6.9 OHM
Hent: SC53FU-471.pdf
SC53FU-271
SC53FU-271
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 280MA 3.3 OHM
Hent: SC53FU-271.pdf
SC53FU-470
SC53FU-470
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 660MA 610 MOHM
Hent: SC53FU-470.pdf
SC53FU-221
SC53FU-221
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 310MA 2.78 OHM
Hent: SC53FU-221.pdf
SC53FU-3R3
SC53FU-3R3
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 2.5A 70 MOHM SMD
Hent: SC53FU-3R3.pdf
SC53FU-2R7
SC53FU-2R7
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 3A 57 MOHM SMD
Hent: SC53FU-2R7.pdf
SC53FU-330
SC53FU-330
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 800MA 430 MOHM