SC53LC-101
BelBel
SC53LC-101 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC53LC-101
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM
Dataark: SC53LC-101.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC53LC-101
Varenummer SC53LC-101 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 210440 pcs Datablad SC53LC-101.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Afskærmning Shielded Serie SC53LC
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 595-1379-2
SC53LC-101M
SC53LC101
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Inductor 580mA 860 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 860 mOhm Max
Nuværende vurdering 580mA Nuværende - Mætning 430mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SC53LC-100
SC53LC-100
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 2A 105 MOHM SMD
På lager: 241725 pcs
Hent: SC53LC-100.pdf
RFQ
SC53LC-221
SC53LC-221
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 390MA 2.04 OHM
På lager: 256203 pcs
Hent: SC53LC-221.pdf
RFQ
SC53FU-8R2
SC53FU-8R2
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM
Hent: SC53FU-8R2.pdf
SC53FU-6R8
SC53FU-6R8
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM
Hent: SC53FU-6R8.pdf
SC53LC-150
SC53LC-150
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
Hent: SC53LC-150.pdf
SC53LC-330
SC53LC-330
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 1.09A 288 MOHM
Hent: SC53LC-330.pdf
SC53LC-2R0
SC53LC-2R0
Beskrivelse: FIXED IND 2UH 3.6A 38 MOHM SMD
Hent: SC53LC-2R0.pdf
SC53LC-151
SC53LC-151
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM
Hent: SC53LC-151.pdf
SC53FU-820
SC53FU-820
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
Hent: SC53FU-820.pdf
SC53FU-821
SC53FU-821
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
Hent: SC53FU-821.pdf
SC53FU-681
SC53FU-681
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
Hent: SC53FU-681.pdf
SC53LC-220
SC53LC-220
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM