SC63CB-101
BelBel
SC63CB-101 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC63CB-101
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 860MA 496 MOHM
Dataark: SC63CB-101.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC63CB-101
Varenummer SC63CB-101 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 100UH 860MA 496 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 198586 pcs Datablad SC63CB-101.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SC63CB
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 100µH Højde - Siddende (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Inductor 860mA 496 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 496 mOhm Max Nuværende vurdering 860mA
Nuværende - Mætning 450mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SC63CB-120
SC63CB-120
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 2.43A 65 MOHM SMD
På lager: 189870 pcs
Hent: SC63CB-120.pdf
RFQ
SC63CB-270
SC63CB-270
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 1.67A 146 MOHM
På lager: 199520 pcs
Hent: SC63CB-270.pdf
RFQ
SC63CB-150
SC63CB-150
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 2.18A 80 MOHM SMD
Hent: SC63CB-150.pdf
SC63CB-220
SC63CB-220
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 1.75A 110 MOHM
Hent: SC63CB-220.pdf
SC632AULTRT
SC632AULTRT
producenter: Semtech
Beskrivelse: IC REG SWTCHD CAP 5V 275MA 8MLPD
Hent: SC632AULTRT.pdf
SC63CB-151
SC63CB-151
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 770MA 691 MOHM
Hent: SC63CB-151.pdf
SC63CB-100
SC63CB-100
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 2.56A 50 MOHM SMD
Hent: SC63CB-100.pdf
SC631ULTRT
SC631ULTRT
producenter: Semtech
Beskrivelse: IC REG SWITCHD CAP 4.4V 8MLPD
Hent: SC631ULTRT.pdf
SC632ULTRT
SC632ULTRT
Hent: SC632ULTRT.pdf
SC633ULTRT
SC633ULTRT
Beskrivelse: IC REG SWITCHD CAP 5.3V 8MLPD
Hent: SC633ULTRT.pdf
SC630ULTRT
SC630ULTRT
Beskrivelse: IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8MLPD
Hent: SC630ULTRT.pdf
SC63CB-180
SC63CB-180
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 2.07A 85 MOHM SMD