SC73B-101
BelBel
SC73B-101 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC73B-101
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 880MA 500 MOHM
Dataark: SC73B-101.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC73B-101
Varenummer SC73B-101 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 100UH 880MA 500 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 199857 pcs Datablad SC73B-101.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
Afskærmning Unshielded Serie SC73B
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 100µH Højde - Siddende (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 100µH Unshielded Wirewound Inductor 880mA 500 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 500 mOhm Max Nuværende vurdering 880mA
Nuværende - Mætning 510mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SC73B-120
SC73B-120
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 2.2A 90 MOHM SMD
På lager: 194838 pcs
Hent: SC73B-120.pdf
RFQ
SC73-470
SC73-470
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 1.22A 250 MOHM
På lager: 423347 pcs
Hent: SC73-470.pdf
RFQ
SC73B-121
SC73B-121
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 800MA 660 MOHM
Hent: SC73B-121.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 1.13A 280 MOHM
Hent: SC73-560.pdf
SC73B-181
SC73B-181
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 620MA 1.02 OHM
Hent: SC73B-181.pdf
SC73B-151
SC73B-151
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 720MA 750 MOHM
Hent: SC73B-151.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 1.05A 330 MOHM
SC73B-100
SC73B-100
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 2.4A 80 MOHM SMD
Hent: SC73B-100.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 960MA 410 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 1.3A 220 MOHM SMD
SC73B-180
SC73B-180
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 1.8A 110 MOHM SMD
Hent: SC73B-180.pdf
SC73B-150
SC73B-150
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 2A 100 MOHM SMD