SC73B-331
BelBel
SC73B-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC73B-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 440MA 1.76 OHM
Dataark: SC73B-331.pdf
  • Besked
Specifikationer for SC73B-331
Varenummer SC73B-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 440MA 1.76 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 206742 pcs Datablad SC73B-331.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
Afskærmning Unshielded Serie SC73B
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 1.76 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.76 Ohm Max Nuværende vurdering 440mA
Nuværende - Mætning 280mA
Relaterede produkter
SC73B-270
SC73B-270
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 1.5A 170 MOHM SMD
På lager: 171908 pcs
Hent: SC73B-270.pdf
RFQ
SC73B-181
SC73B-181
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 620MA 1.02 OHM
På lager: 182115 pcs
Hent: SC73B-181.pdf
RFQ
SC73B-221
SC73B-221
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 540MA 1.2 OHM
Hent: SC73B-221.pdf
SC73B-820
SC73B-820
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 960MA 470 MOHM
Hent: SC73B-820.pdf
SC73B-390
SC73B-390
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 1.3A 220 MOHM SMD
Hent: SC73B-390.pdf
SC73B-220
SC73B-220
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 1.65A 130 MOHM
Hent: SC73B-220.pdf
SC73B-680
SC73B-680
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 1.05A 400 MOHM
Hent: SC73B-680.pdf
SC73B-330
SC73B-330
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 1.4A 200 MOHM SMD
Hent: SC73B-330.pdf
SC73B-560
SC73B-560
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 1.13A 340 MOHM
Hent: SC73B-560.pdf
SC73B-271
SC73B-271
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 480MA 1.31 OHM
Hent: SC73B-271.pdf
SC73B-470
SC73B-470
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 1.22A 290 MOHM