SC75B-331
BelBel
SC75B-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC75B-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 520MA 1.26 OHM
Dataark: SC75B-331.pdf
  • Besked
Specifikationer for SC75B-331
Varenummer SC75B-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 520MA 1.26 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 171329 pcs Datablad SC75B-331.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
Afskærmning Unshielded Serie SC75B
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.217" (5.50mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 1.26 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.26 Ohm Max Nuværende vurdering 520mA
Nuværende - Mætning 400mA
Relaterede produkter
SC75B-471
SC75B-471
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 460MA 1.96 OHM
På lager: 135791 pcs
Hent: SC75B-471.pdf
RFQ
SC75B-270
SC75B-270
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 1.85A 120 MOHM
På lager: 168164 pcs
Hent: SC75B-270.pdf
RFQ
SC75B-271
SC75B-271
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 600MA 1.11 OHM
Hent: SC75B-271.pdf
SC75B-221
SC75B-221
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 680MA 960 MOHM
Hent: SC75B-221.pdf
SC75B-181
SC75B-181
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 760MA 710 MOHM
Hent: SC75B-181.pdf
SC75B-391
SC75B-391
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 500MA 1.77 OHM
Hent: SC75B-391.pdf
SC75B-390
SC75B-390
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 1.55A 160 MOHM
Hent: SC75B-390.pdf
SC75B-330
SC75B-330
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD
Hent: SC75B-330.pdf
SC75B-560
SC75B-560
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 1.3A 240 MOHM SMD
Hent: SC75B-560.pdf
SC75B-470
SC75B-470
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 1.47A 180 MOHM
Hent: SC75B-470.pdf
SC75B-220
SC75B-220
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 2.1A 110 MOHM SMD
Hent: SC75B-220.pdf
SC75B-680
SC75B-680
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 1.12A 280 MOHM