SCB73F-101
BelBel
SCB73F-101 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCB73F-101
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 620MA 950 MOHM
Dataark: SCB73F-101.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCB73F-101
Varenummer SCB73F-101 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 100UH 620MA 950 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 259880 pcs Datablad SCB73F-101.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie SCB73F
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 100µH Højde - Siddende (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 100µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 950 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 950 mOhm Max Nuværende vurdering 620mA
Nuværende - Mætning 380mA