SCB75F-331
BelBel
SCB75F-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCB75F-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 440MA 2.05 OHM
Dataark: SCB75F-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCB75F-331
Varenummer SCB75F-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 440MA 2.05 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 245231 pcs Datablad SCB75F-331.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie SCB75F
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.217" (5.50mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 2.05 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2.05 Ohm Max Nuværende vurdering 440mA
Nuværende - Mætning 230mA