SCIHP0718-R82M
BelBel
SCIHP0718-R82M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCIHP0718-R82M
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 8A 15.9 MOHM SMD
Dataark: SCIHP0718-R82M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCIHP0718-R82M
Varenummer SCIHP0718-R82M Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 820NH 8A 15.9 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 280592 pcs Datablad SCIHP0718-R82M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Afskærmning Shielded Serie SCIHP0718
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 200kHz
selvinduktion 820nH Højde - Siddende (Max) 0.071" (1.80mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 820nH Shielded Wirewound Inductor 8A 15.9 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 15.9 mOhm Max Nuværende vurdering 8A
Nuværende - Mætning 14A