SCRH104-331
BelBel
SCRH104-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCRH104-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 540MA 1.37 OHM
Dataark: SCRH104-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCRH104-331
Varenummer SCRH104-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 540MA 1.37 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 229502 pcs Datablad SCRH104-331.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SCRH104
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Inductor 540mA 1.37 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.37 Ohm Max Nuværende vurdering 540mA
Nuværende - Mætning 430mA