SCRH124-331
BelBel
SCRH124-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCRH124-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 780MA 990 MOHM
Dataark: SCRH124-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCRH124-331
Varenummer SCRH124-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 780MA 990 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 208979 pcs Datablad SCRH124-331.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie SCRH124
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 595-1436-2
SCRH124-331M
SCRH124331
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 330µH
Højde - Siddende (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Inductor 780mA 990 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 990 mOhm Max
Nuværende vurdering 780mA Nuværende - Mætning 500mA