SCRH124B-331
BelBel
SCRH124B-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCRH124B-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 780MA 990 MOHM
Dataark: SCRH124B-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCRH124B-331
Varenummer SCRH124B-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 780MA 990 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 186987 pcs Datablad SCRH124B-331.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie SCRH124B
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.189" (4.80mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Inductor 780mA 990 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 990 mOhm Max Nuværende vurdering 780mA
Nuværende - Mætning 500mA