SCRH64-101
BelBel
SCRH64-101 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCRH64-101
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 640MA 1.03 OHM
Dataark: SCRH64-101.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCRH64-101
Varenummer SCRH64-101 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 100UH 640MA 1.03 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 265804 pcs Datablad SCRH64-101.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
Afskærmning Shielded Serie SCRH64
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 100µH Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Inductor 640mA 1.03 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.03 Ohm Max Nuværende vurdering 640mA
Nuværende - Mætning 420mA