SCRH64B-331
BelBel
SCRH64B-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCRH64B-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 230MA 2.67 OHM
Dataark: SCRH64B-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCRH64B-331
Varenummer SCRH64B-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 230MA 2.67 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 217804 pcs Datablad SCRH64B-331.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
Afskærmning Shielded Serie SCRH64B
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.205" (5.20mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Inductor 230mA 2.67 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2.67 Ohm Max Nuværende vurdering 230mA
Nuværende - Mætning 230mA