SCRH73-331
BelBel
SCRH73-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCRH73-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 280MA 2.62 OHM
Dataark: SCRH73-331.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCRH73-331
Varenummer SCRH73-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 280MA 2.62 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 254334 pcs Datablad SCRH73-331.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Afskærmning Shielded Serie SCRH73
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Inductor 280mA 2.62 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2.62 Ohm Max Nuværende vurdering 280mA
Nuværende - Mætning 280mA