SCRH74-101
BelBel
SCRH74-101 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCRH74-101
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM
Dataark: SCRH74-101.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCRH74-101
Varenummer SCRH74-101 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 240440 pcs Datablad SCRH74-101.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Afskærmning Shielded Serie SCRH74
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 595-1509-2
SCRH74-101M
SCRH74101
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Inductor 600mA 610 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 610 mOhm Max
Nuværende vurdering 600mA Nuværende - Mætning 600mA