SCRH74-331
BelBel
SCRH74-331 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCRH74-331
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM
Dataark: SCRH74-331.pdf
  • Besked
Specifikationer for SCRH74-331
Varenummer SCRH74-331 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 221843 pcs Datablad SCRH74-331.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Afskærmning Shielded Serie SCRH74
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Inductor 320mA 1.86 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.86 Ohm Max Nuværende vurdering 320mA
Nuværende - Mætning 320mA