SIP301.2LT
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SIP301.2LT
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 1.2V 7W
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for SIP301.2LT
Varenummer SIP301.2LT Fabrikant Bel
Beskrivelse DC DC CONVERTER 1.2V 7W Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6261 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 1.2V Spænding - Indgang (Min) 3V
Spænding - Indgang (Max) 3.6V Type Non-Isolated PoL Module
Størrelse / Dimension 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm) Serie SIP 300
Power (Watts) 7W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 11-SIP Module Driftstemperatur -25°C ~ 65°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Funktioner Remote On/Off, OCP, SCP Effektivitet 75%
Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 6A 3V - 3.6V Input Nuværende - Output (Max) 6A
Kontrolfunktioner Enable, Active Low Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SIP301.5LT
SIP301.5LT
producenter: Bel
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 1.5V 9W
På lager: 3804 pcs
Hent:
RFQ
producenter: Bel
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 2.1V 13W
På lager: 5237 pcs
Hent:
RFQ
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 1.8V 11W
SIP301.5LTR
SIP301.5LTR
SIP2801DY-T1-E3
SIP2801DY-T1-E3
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC
Hent: SIP2801DY-T1-E3.pdf
Beskrivelse: IC REG CTRLR PWM CM 8SOIC
Hent: SIP2802DY-T1-E3.pdf
SIP2204EMP-T1-GE4
SIP2204EMP-T1-GE4
Beskrivelse: QUAD CHANNEL, HIGH FREQUENCY POW
Hent: SIP2204EMP-T1-GE4.pdf
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 2.5V 15W