SIP501.2LT
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SIP501.2LT
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 1.2V 7W
Dataark: SIP501.2LT.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for SIP501.2LT
Varenummer SIP501.2LT Fabrikant Bel
Beskrivelse DC DC CONVERTER 1.2V 7W Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5401 pcs Datablad SIP501.2LT.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 1.2V Spænding - Indgang (Min) 4.5V
Spænding - Indgang (Max) 5.5V Type Non-Isolated PoL Module
Størrelse / Dimension 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm) Serie SIP 500
Power (Watts) 7W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 11-SIP Module Driftstemperatur 0°C ~ 55°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Funktioner OCP, SCP Effektivitet 70%
Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 6A 4.5V - 5.5V Input Nuværende - Output (Max) 6A
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SIP4613BDVP-T1-E3
SIP4613BDVP-T1-E3
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: IC LOAD SW HISIDE 1A SC75-6
På lager: 3031 pcs
Hent: SIP4613BDVP-T1-E3.pdf
RFQ
SIP4612ADVP-T1-E3
SIP4612ADVP-T1-E3
På lager: 6242 pcs
Hent: SIP4612ADVP-T1-E3.pdf
RFQ
SIP502.1LT
SIP502.1LT
producenter: Bel
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 2.1V 20W
Hent: SIP502.1LT.pdf
Hent: SIP4613ADVP-T1-E3.pdf
producenter: Bel
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 1.5V 9W
Hent: SIP501.5LT.pdf
Beskrivelse: DC DC CONVERTER
Hent:
Hent: SIP4612BDVP-T1-E3.pdf
SIP4610ADT-T1-E3
SIP4610ADT-T1-E3
Beskrivelse: IC LOAD SW HISIDE 1A TSOT23-5
Hent: SIP4610ADT-T1-E3.pdf
SIP501.2LTR
SIP501.2LTR
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 1.2V 7W
Hent: SIP501.2LTR.pdf
SIP501.8LTR7
SIP501.8LTR7
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 1.8V 11W
Hent: SIP501.8LTR7.pdf