AX102562
BeldenBelden
Belden
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AX102562
Producent / Mærke: Belden
Produkt beskrivelse 10GX JACK MDVO IVORY
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for AX102562
Varenummer AX102562 Fabrikant Belden
Beskrivelse 10GX JACK MDVO IVORY Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 5576 pcs Datablad
Serie * Andre navne BEL9428
Detaljeret beskrivelse Insert To
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
AX102514
AX102514
producenter: Belden
Beskrivelse: MAX-BRACKET-4U ADJ
På lager: 1127 pcs
Hent:
RFQ
producenter: Belden
Beskrivelse: HOOK & LOOP 75FT X 1/2IN ROLL
På lager: 1809 pcs
Hent:
RFQ
Beskrivelse: CAT5E JACK MDVO IVORY
Beskrivelse: KCONN FACEPLATE 1-P SG WHI
Beskrivelse: HOOK & LOOP SADDLE KIT
Beskrivelse: 10GX JACK KCONN BROWN TIA606
AX102KE
AX102KE
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 1K OHM 3.5W 10% RADIAL