FDSD048LK
BeldenBelden
Belden
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FDSD048LK
Producent / Mærke: Belden
Produkt beskrivelse FD DN_TB OS2 48F LSZH UNI_12F
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for FDSD048LK
Varenummer FDSD048LK Fabrikant Belden
Beskrivelse FD DN_TB OS2 48F LSZH UNI_12F Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 13515 pcs Datablad
Serie * Andre navne BEL31613
Detaljeret beskrivelse Fiber Optic Cable
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
FDSD0512-H-4R7M=P3
FDSD0512-H-4R7M=P3
producenter: Murata Electronics
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 2A 180 MOHM SMD
På lager: 281559 pcs
Hent: FDSD0512-H-4R7M=P3.pdf
RFQ
FDSD048LKY
FDSD048LKY
producenter: Belden
Beskrivelse: FD DN_TB OS2 48F LSZH