FS1L096NG
BeldenBelden
Belden
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FS1L096NG
Producent / Mærke: Belden
Produkt beskrivelse FS SJAD_LT OM1 96F OSP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for FS1L096NG
Varenummer FS1L096NG Fabrikant Belden
Beskrivelse FS SJAD_LT OM1 96F OSP Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 7553 pcs Datablad
Serie * Andre navne BEL32597
Detaljeret beskrivelse Fiber Optic Cable
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
FS1M-TP
FS1M-TP
producenter: Micro Commercial Components (MCC)
Beskrivelse: DIODE GEN PURP 1KV 1A DO214AC
På lager: 5190255 pcs
Hent:
RFQ
FS1L072ND
FS1L072ND
producenter: Belden
Beskrivelse: SJAD 72F OM1 OSP LT DRY
På lager: 16430 pcs
Hent:
RFQ
FS1M-LTP
FS1M-LTP