FS2H144NG
BeldenBelden
Belden
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FS2H144NG
Producent / Mærke: Belden
Produkt beskrivelse FS DJHD_LT OM2 144F OSP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for FS2H144NG
Varenummer FS2H144NG Fabrikant Belden
Beskrivelse FS DJHD_LT OM2 144F OSP Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 3610 pcs Datablad
Serie * Andre navne BEL32482
Detaljeret beskrivelse Fiber Optic Cable
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
FS2K-LTP
FS2K-LTP
producenter: Micro Commercial Components (MCC)
Beskrivelse: DIODE 2A 800V HSMA DO-214AC
På lager: 5864 pcs
Hent: FS2K-LTP.pdf
RFQ
FS2K-TP
FS2K-TP
På lager: 6123 pcs
Hent: FS2K-TP.pdf
RFQ
FS2J-LTP
FS2J-LTP
Beskrivelse: DIODE 2A 600V HSMA DO-214AC
Hent: FS2J-LTP.pdf
FS2H1446G
FS2H1446G
producenter: Belden
Beskrivelse: FS DJSCA_LT OM2 144F OSP_SCA
Hent:
FS2J-TP
FS2J-TP