2003-07-SM-RPLF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2003-07-SM-RPLF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2003-07-SM-RPLF
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse GDT, 2 ELECTRODE, 75V
Dataark: 2003-07-SM-RPLF.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2003-07-SM-RPLF
Varenummer 2003-07-SM-RPLF Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse GDT, 2 ELECTRODE, 75V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 120708 pcs Datablad 2003-07-SM-RPLF.pdf
Spænding - DC Spark Over (Nom) 75V Tolerance ±20%
Serie 2003 Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 2-SMD Cylinder Square End Andre navne 2003-07-SM-RPLFCT
Antal polakker 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impulsudladningstrøm (8 / 20μs) 1000A (1kA) Fejl kort No
Detaljeret beskrivelse Gas Discharge Tube 75V 1000A (1kA) ±20% 2 Pole Surface Mount
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2003,IR
2003,IR
producenter: Serpac Electronic Enclosures
Beskrivelse: BOX END PANEL INFRA-RED A20 SERI
På lager: 45059 pcs
Hent: 2003,IR.pdf
RFQ
2003-15-SM-RPLF
2003-15-SM-RPLF
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: GDT, 2 ELECTRODE, 150V
På lager: 358439 pcs
Hent: 2003-15-SM-RPLF.pdf
RFQ
2003,CL
2003,CL
Beskrivelse: BOX END PANEL CLEAR A20 SERIES
Hent: 2003,CL.pdf
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: GDT, 2 ELECTRODE, 120V
Hent: 2003-12-SM-RPLF.pdf
2003
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TRANS HBT RF BIPOLAR 55BT
Hent: 2003.pdf
Beskrivelse: GDT, 2 ELECTRODE, 90V
Beskrivelse: GDT, 2 ELECTRODE, 230V
2003
producenter: Curtis Industries
Beskrivelse: CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.438"
Hent: 2003.pdf
producenter: Keystone Electronics Corp.
Beskrivelse: CONN QC TAB 0.110
Beskrivelse: GDT, 2 ELECTRODE, 200V